top of page

Marija Svetikienė

Gydytoja anesteziologė - reanimatologė

Skirmantė Juknevičiūtė yra gydytoja anesteziologė-reanimatologė. RG klinikoje ji atlieka intraveninę arba peroralinę sedacijas, kurių metu stebi paciento būklę, reguliuoja vaistų dozes ir užtikrina tinkamą paciento nuskausminimą ir atsistatymą po procedūros.
Skirmantė yra patyrusi savo srities specialistė, jau aštuonis metus dirbanti anesteziologe- reanimatologe. 2009 metais Kauno medicinos universitete įgijo Medicinos magistro laipsnį. Vėliau Vilniaus universitete atliko gydytojos anesteziologės-reanimatologės rezidentūrą. Po studijų dirbo įvairiose Lietuvos ligoninėse: Trakuose, Lazdijuose, Vilniuje. Gydytoja ir toliau gilina žinias anesteziologijos srityje dalyvaudama seminaruose ir Lietuvoje, ir užsienyje.
Skirmantė yra komunikabili, rūpestinga, visuomeniška. Į kiekvieną situaciją geba pažvelgti individualiai ir surasti geriausią sprendimą užtikrinantį paciento psichologinį komfortą ir fizinį saugumą. Gydytoja domisi mokslinėmis naujovėmis ir savo darbe taiko šiuolaikinius anesteziologinius metodus, odontologijoje padedančius įveikti įvairios kilmės baimę, atlikti sudėtingas ir ilgai trunkančias chirurgines procedūras.

bottom of page