top of page

Raimundas Golubevas

Burnos ir veido žandikaulių chirurgas

Raimundas Golubevas yra burnos, veido ir žandikaulių chirurgas ir RG klinikos steigėjas. Raimundo profesinis kelias įrodo, koks svarbus gyvenime yra pašaukimas ir judėjimas tikslo link. Per 16 karjeros metų Raimundas palaipsniui įgijo gydytojo odontologo, burnos chirurgo, medicinos gydytojo ir veido bei žandikaulių chirurgo licencijas. Net du kartus buvo rezidentu Kauno LSMU klinikose mokydamasis iš geriausių savo srities specialistų. Šiandien sutelktos kompetencijos ir įgyta patirtis gydytojui leidžia prisiliesti prie sudėtingiausių burnos, veido ir žandikaulio chirurgijos atvejų bei ypatingų žandikaulio rekonstrukcijų.
RG klinikoje Raimundas atlieka dantų implantacijos, kaulo augmentacijos (kaulo priauginimo), atviros sinuso kėlimo ir kitas chirurginių kompetencijų reikalaujančias operacijas. Taip pat - veido chirurgijos ir estetikos procedūras. Gydytojas dirba profesionaliai ir preciziškai, o turėdamas dvi specialybes kiekvieną atvejį gali vertinti iš dviejų susijusių perspektyvų: odontologinės ir chirurginės.
Gyvenime, kaip ir darbe, Raimundas yra nuoseklus, pareigingas ir draugiškas. Laisvalaikiu mėgsta aktyvų poilsį gamtoje, kuris padeda atsipalaiduoti po intensyvios darbo dienos. Domisi naujovėmis ir technologijomis, o šios žinios vėliau praverčia darbe. Raimundas yra ištvermingas keliautojas – jam patinka pažinti įvairias šalis ir jų kultūras.
Raimundui aktualios visuomenės sveikatos problemos, jų iššūkiai ir sprendimai. Gydytojas yra aktyvus odontologų ir chirurgų bendruomenės narys. Per savo karjerą Raimundas dėstė, gilino žinias ir skaitė mokslinius pranešimus tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Yra paskelbęs svarbių publikacijų savo srities tema. Įgyta patirtimi dažnai dalinasi savanoriškai ir visuomet stengiasi prasmingai panaudoti sukauptas žinias.

bottom of page