top of page

Karolina Niauraitė

Klinikos vadovė

RG klinikos vadovė Karolina Niauraitė - jau penktus metus prie klinikos vairo. Karolina nuo pat pradžių turėjo RG klinikos viziją, kurią įgyvendino ir toliau puoselėja: sutelkti aukščiausių kompetencijų specialistus, pasiūlyti odontologines ir estetines paslaugas bei sukurti jaukią, įsiklausančią aplinką pacientui.

Prieš įsteigdama RG kliniką, lyderystės ir vadybinių žinių įgijo dirbdama finansų, rinkodaros, vadybos srityse. Karolinos išsilavinimas tik patvirtina, kad ji yra savo srities profesionalė. Tai VU komunikacijos fakulteto informacijos vadybos bakalauro laipsnis bei VGTU vadovų magistro laipsnis. Didelis noras ir ryžtas padėjo sukaupti reikiamų kompetencijų, kaip sėkmingai vadovauti chirurgijos klinikai.
Didžiausia vertybė Karolinai yra žmogus ir jo gerovė. Vadovė nuolat rūpinasi savo komandos specialistų motyvacija, savijauta ir darbo sąlygomis. Jai svarbus paciento komfortas ir subjektyvus paslaugos patyrimas. Savosios geros savijautos rezervus Karolina pripildo būdama gamtoje: mėgsta vandens sportą, ilgus žygius gamtoje ir pasivaikščiojimus miške.

bottom of page