top of page

Gerda Buzienė

Gydytoja odontologė

Gerdos Buzienės specializacijos sritys yra funkcinis dantų atstatymas, vaikų dantų plombavimas, profesionali burnos ertmės higiena ir dantų balinimas lazeriu bei specialiomis balinimo kapomis.
2023 metais Gerda Lietuvos Sveikatos mokslų universitete įgijo gydytojos odontologės specialybę. Tai jau antra jos specialybė, 2017 metais Gerda Lietuvos Sveikatos mokslų universitete įgijo burnos higienistės specialybę, tačiau sustoti neketino ir dabar praktikoje galės derinti abiejų specialybių žinias.
Gerdos pacientai po vizitų įgyja pasitikėjimo savo jėgomis ir gauna aiškių, nesudėtingų patarimų kaip taisyklingai prižiūrėti dantis ir keisti burnos higienos įpročius. Gerdos kompetencijoje – taip pat įvairios dantų balinimo technologijos, jų pritaikymas ir saugumas pacientui. Gerdos specializacija jai leidžia ne tik sekti paciento burnos higienos įpročius, bet ir, esant poreikiui, pritaikyti šiuolaikinius estetinius sprendimus gražiai šypsenai.

Gerda domisi mokslinėmis naujovėmis, daug gilinasi į gyvenimo būdo ir burnos sveikatos sąsajas. Savo žiniomis, asmeniniu pavyzdžiu ir ryžtingumu dažnai motyvuoja RG klinikos kolegas ir savo pacientus.

bottom of page