top of page

Gabrielė Petrauskaitė

Gydytoja odontologė

RG klinikoje gydytojos odontologės Gabrielės Petrauskaitės specializacijos sritis - estetinio ir funkcinio dantų atstatymo procedūros. Savo darbe Gabrielė taiko biomimetininės odontologijos darbo principus: tai yra minimaliai invazyvi odontologija, kai stengiamasi išsaugoti kuo daugiau natūralaus danties ir procedūroms rinktis medžiagas, imituojančias biologinius organizmo procesus.
2017 metais Vilniaus Universitete Gabrielė įgijo gydytojos odontologės licenciją ir studijas baigė Cum Laude diplomu. Per pastaruosius keletą metų gydytoja tikslingai gilinosi į estetiško, tausojančio ir individualizuoto dantų gydymo ir restauravimo metodikas tiek Lietuvoje, tiek už Lietuvos ribų. Gabrielė išmano ir darbe gali naudoti įvairias danties atstatymo technikas, kai išvengiama dantų šlifavimo ir danties audiniai lieka nepažeisti. Labai džiaugiamės, kad gydytoja pasirinko RG kliniką karjeros restauracinėje odontologijoje tąsai.
Kiekvienas pacientas, susidūręs su kruopščiu Gabrielės darbu ir profesinių žinių lygiu, negaili jai komplimentų dėl pasiekto rezultato. Gydytoja puikiai randa kalbą su vaikais ir paaugliais, kai prireikia funkcinio plombavimo ar kitokių procedūrų. Laisvu nuo darbo metu Gabrielė vėlgi susitelkia į estetiką, judesį ir formą: lanko tautinių šokių kolektyvą, mėgsta gyvos muzikos koncertus. Savo energija ir pozityvumu Gabrielė dažnai įkvepia kitus RG komandos narius: prasmingo, pripildančio ir atstatančio laisvalaikio atradimui.

bottom of page