top of page

Eleonora Nasonkina

Burnos higienistė

Eleonoros Nasonkinos specializacijos sritys yra burnos higienos procedūros, dantų balinimas, ICON sistemos naudojimas, silantavimas ir fluoravimas, individuali burnos higienos edukacija.

Eleonoros gyvenimo aprašymas ir profesinė veikla įrodo, kad susidursite su išskirtinių kompetencijų turinčia specialiste. Eleonora yra burnos higienistė profesionalė, sukaupusi 14-ikos metų patirtį šioje srityje. Ji taip pat gali dirbti kaip gydytojo odontologo padėjėja. Be to, per savo karjerą Eleonora yra įgijusi medicinos sesers bei bendrosios praktikos slaugytojos profesines kvalifikacijas.

Eleonora pasižymi puikiais bendravimo ir darbo komandoje įgūdžiais. Ji yra atsakinga, iniciatyvi ir nuolatos siekianti tobulėti. Savo pacientus konsultuoja burnos higienos, karieso prevencijos, sveikatos stiprinimo klausimais. Daugiametė darbo patirtis bei nuolatinis kvalifikacijos tobulinimas leidžia Eleonorai kiekvieno paciento dantų situaciją įvertinti itin atsakingai, suteikti atsakymus į rūpimus klausimus ir parinkti geriausiai tinkančias procedūras.

bottom of page